Подвійні вібратори

У цій категорії ви знайдете подвійні вібратори https://banana.ua/vibrator/dvoynoy-vibrator/. Вони призначені для анальної і вагінальної стимуляції. Цей вид вібратора підійде для тих дівчат, які хотіли б зайнятися сексом одночасно з двома чоловіками і для традиційних пар, які хочуть новизни і експериментів. Партнери, які вважають за краще нетрадиційні види любові теж залишаться обділеними і пізнають усі повноту сексуальної насолоди, якщо дозволять собі купити подвійний вібратор.

Щоб правильно використовувати анально-вагінальний вібратор інструкція не потрібні. У всьому розбереться навіть не досвідчений користувач секс-іграшок. Для цього всього лише потрібно зайняти зручне положення, озброїтися лубрінтамі і отримувати подвійне задоволення. У таких вібраторів є кілька швидкостей вібрації, але новачкам краще починати з невеликої швидкості і поступово нарощувати темп.

На нашому сайті можна купити подвійні вібратори з силікону, гелю і інших матеріалів. Є моделі, які можна використовувати одному. Великий стовбур для вагінального впливу, а маленький для анального. Фалос може вібрувати повністю або біля основи головки. Анальний стимулятор може бути рівним або з «нанизаними» намистинками. Розміри і діаметри можна підбирати під себе. На деяких моделях є присоски. І їх допомогою можна прикріпити вібратор до тіла, що особливо порадує одностатевих партнерів. Є водонепроникні моделі

Вібратори для двох працюю від пульта управління. Пупирчатая, рівна або хвилеподібна поверхня відромассожеров активно стимулює інтимні області чоловіки і жінки, доставляючи обом неземне задоволення.

Перш ніж купити подвійний вібратор у нас в інтернет-магазині www.intim69.com.ua, необхідно порадитися з нашими толерантними фахівцями. Вам підберуть потрібний товар і організовують в швидку доставку. Київ, Львів, Кривий Ріг, Одеса, Харків, Дніпро - не важливо. Вашу іграшку для оргазму привезуть в будь-яке місто України.

Последние записи

Кліпи


Наші партнери

Гурт Бумбокс у соціальних мережах


facebook

вконтакті

twitter

youtube

instagrame

soundcloud

Тур "Люди"


Восени 2015-го року відбудеться північно-американський тур гурту Бумбокс.

Придбати квитки


  • Кам'янське 16.09
  • Кременчук 17.09
  • Вінниця 24.09
  • Миколаїв 1.10
  • Херсон 21.10
  • Маріуполь 27.10
  • Запоріжжя 28.10
  • Харків 29.10

Для преси


З питань інтерьв'ю під час туру ви можете звертатись до продюсера гурту Олексія Согомона [email protected]

Пресс-релиз


© Музика для мас

Designed by Dopamine production